Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Type
te: రకం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: User
te: వాడుకరి

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
