Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: Required
be: Абавязкова

en: User
be: Карыстальнік

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Select
be: Выбраць

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Dependencies
be: Залежнасці
