Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
gl: Atributo

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Required
gl: Obrigatorio

en: User
gl: Usuario/a

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Customer
gl: Cliente

en: Store
gl: Tenda

en: Class
gl: Clase

en: Product
gl: Produto

en: Select
gl: Selección múltiple

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Dependencies
gl: Dependencias
