Ubercart GoCardless Client (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: week
lv: nedēļa

en: Email
lv: E-pasts

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Amount
lv: Summa

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: State/Province
lv: Novads

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: day
lv: diena

en: month
lv: mēnesis

en: year
lv: gads

en: Street address
lv: Adrese

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: About
lv: Par

en: Checkout settings
lv: Pirkšanas iestatījumi
