Ubercart GoCardless Client (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Logging
az: Giriş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: About
az: Haqqında
