Ubercart GoCardless Client (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Logging
fi: Lokit

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Country
fi: Maa

en: Settings
fi: Asetukset

en: week
fi: viikko

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Amount
fi: Määrä

en: Company
fi: Yritys

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: State/Province
fi: Osavaltio/Provinssi

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: day
fi: päivä

en: Street address
fi: Lähiosoite

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: About
fi: Tietoja

en: Checkout settings
fi: Kassan asetukset

en: Payment type
fi: Maksutyyppi
