Ubercart GoCardless Client (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Logging
pl: Logowanie

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Settings
pl: Ustawienia

en: week
pl: Tydzień

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Amount
pl: Ilość

en: Company
pl: Firma

en: Start date
pl: Data początkowa

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: State/Province
pl: Województwo

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: day
pl: dzień

en: month
pl: miesiąc

en: year
pl: rok

en: Street address
pl: Ulica

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: About
pl: O stronie

en: Checkout settings
pl: Ustawienia realizacji zamówienia

en: Payment type
pl: Typ płatności
