Ubercart GoCardless Client (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: - None -
cs: - Nic -

en: Country
cs: Země

en: Settings
cs: Nastavení

en: week
cs: týden

en: Email
cs: E-mail

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Amount
cs: Částka

en: Company
cs: Společnost

en: Start date
cs: Datum začátku

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: day
cs: den

en: month
cs: měsíc

en: year
cs: rok

en: Street address
cs: Ulice

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Subscription
cs: Přihláška

en: About
cs: Popis

en: Adjustments
cs: Přizpůsobení

en: Checkout settings
cs: Nastavení pokladny
