Ubercart GoCardless Client (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Country
el: Χώρα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: week
el: εβδομάδα

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Amount
el: Ποσό

en: Company
el: Εταιρία

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: State/Province
el: Νομός/Περιοχή

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: day
el: ημέρα

en: month
el: μήνας

en: year
el: έτος

en: Street address
el: Διεύθυνση

en: About
el: Περί

en: Checkout settings
el: Ρυθμίσεις ολοκλήρωσης παραγγελίας
