Ubercart GoCardless Client (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Logging
eu: Sarbidea

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Email
eu: Eposta

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: day
eu: egun

en: month
eu: hilabete

en: year
eu: urtea

en: About
eu: (r)i buruz
