Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Cost
af: Koste

en: Date
af: Datum

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Created
af: Geskep

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Pending
af: Hangende

en: Product
af: Produk
