Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Date
am: ቀን

en: Email
am: ኢሜይል

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች
