Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Date
bs: Datum

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: Created
bs: Kreiran

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: First name
bs: Ime
