Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Logging
ca: Registre

en: Date
ca: Data

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Schedule
ca: Planificar

en: week
ca: setmana

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Price
ca: Preu

en: Amount
ca: Import

en: Company
ca: Empresa

en: Start date
ca: Data d'inici

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Pending
ca: Pendent

en: day
ca: dia

en: month
ca: mes

en: year
ca: any

en: Product
ca: Producte

en: Street address
ca: Adreça del carrer

en: Complete
ca: Finalitza

en: Starting from
ca: A partir de

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Go back
ca: Torna enrere

en: About
ca: Detalls

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: Adjustments
ca: Ajusts

en: Checkout settings
ca: Paràmetres del procés de pagament

en: Change date
ca: Canvia la data
