Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Date
cy: Dyddiad

en: - None -
cy: - Dim -

en: Country
cy: Gwlad

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Price
cy: Pris

en: Company
cy: Cwmni

en: Last name
cy: Cyfenw

en: City
cy: Tref

en: Postal code
cy: Cod Post

en: State/Province
cy: Sir

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Street address
cy: Cyfeiriad

en: Change date
cy: Newid dyddiad
