Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (44 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Cost
da: Omkostning

en: Logging
da: Logning

en: Date
da: Dato

en: - None -
da: - Ingen -

en: Country
da: Land

en: Schedule
da: Planlægning

en: week
da: uge

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Price
da: Pris

en: Amount
da: Beløb

en: Company
da: Virksomhed

en: Start date
da: Startdato

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: State/Province
da: Landsdel

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Pending
da: Afventer

en: day
da: dag

en: month
da: måned

en: year
da: år

en: Product
da: Produkt

en: Street address
da: Adresse

en: Complete
da: Komplet

en: Adjustment
da: Justering

en: Starting from
da: Starter fra

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Subscription
da: Abonnement

en: Cancelled
da: Annulleret

en: Country code
da: Landekode

en: Go back
da: Gå tilbage

en: About
da: Om

en: Currency code
da: Valutakode

en: Adjustments
da: Justeringer

en: Checkout settings
da: Indstillinger for checkout

en: Change date
da: Skift dato

en: Currency symbol
da: Valutasymbol
