Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Date
eo: Dato

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo
