Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to ga translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Phone number
ga: Fón

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: month
ga: mí

en: year
ga: bliain

en: Product
ga: Táirge

en: Complete
ga: Déanta

en: Go back
ga: Téigh siar
