Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Date
ka: თარიღი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები
