Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
