Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Cost
mr: किंमत

en: Date
mr: दिनांक

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Country
mr: देश

en: week
mr: आठवडा

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Price
mr: किंमत
