Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Date
nn: Dato

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Country
nn: Land

en: Created
nn: Laga

en: Price
nn: Pris

en: City
nn: By

en: day
nn: dag

en: month
nn: månad

en: year
nn: år

en: Product
nn: Vare
