Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Date
ps: نيټه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Email
ps: بریښنالیک

en: day
ps: ورځ

en: month
ps: میاشت

en: year
ps: کال

en: About
ps: په اړه
