Ubercart GoCardless Client (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Cost
te: ధర

en: Date
te: తేదీ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Country
te: దేశం

en: week
te: వారం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: City
te: నగరం

en: day
te: రోజు

en: month
te: నెల

en: year
te: సంవత్సరం

en: About
te: గురించి

en: Change date
te: తేదీని మార్చు
