Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Cost
ar: كلفة

en: Logging
ar: تسجيل

en: Date
ar: التاريخ

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Country
ar: الدولة

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Pending
ar: معلّق

en: day
ar: يوم

en: month
ar: شهر

en: Product
ar: المنتج

en: Complete
ar: تام

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Checkout settings
ar: إعدادات الأداء
