Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (47 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Cost
es: Coste

en: Logging
es: Registro

en: Date
es: Fecha

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Country
es: País

en: Schedule
es: Tarea programada

en: week
es: semana

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Price
es: Precio

en: Amount
es: Cantidad

en: Company
es: Empresa

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Postal code
es: Código postal

en: State/Province
es: Estado/Provincia

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Pending
es: Pendiente

en: day
es: día

en: month
es: mes

en: year
es: año

en: Product
es: Producto

en: Street address
es: Dirección

en: Complete
es: Completo

en: Adjustment
es: Ajuste

en: Starting from
es: Comenzando desde

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Subscription
es: Suscripción

en: Cancelled
es: Cancelado

en: Country code
es: Código de país

en: Go back
es: Regresar

en: Currency code
es: Código de moneda

en: Adjustments
es: Ajustes

en: Checkout settings
es: Opciones de pago de compra

en: Change date
es: Cambiar fecha

en: Payment type
es: Tipo de pago

en: Currency symbol
es: Símbolo de la moneda
