Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Logging
gl: Rexistro

en: Date
gl: Data

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Schedule
gl: Programación

en: week
gl: semana

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Price
gl: Prezo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Company
gl: Compañía

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Postal code
gl: Código postal

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Pending
gl: Pendente

en: day
gl: día

en: month
gl: mes

en: year
gl: ano

en: Product
gl: Produto

en: Street address
gl: Enderezo

en: Complete
gl: Completa

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Country code
gl: Código de país

en: Go back
gl: Voltar

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Checkout settings
gl: Configuración de usuario

en: Change date
gl: Cambiar data
