Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cost
hu: Költség

en: Logging
hu: Naplózás

en: Date
hu: Dátum

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Country
hu: Ország

en: Schedule
hu: Időzítés

en: week
hu: hét

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Price
hu: Ár

en: Amount
hu: Összeg

en: Company
hu: Cég

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: State/Province
hu: Állam/Megye

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Pending
hu: Függőben

en: day
hu: nap

en: month
hu: hónap

en: year
hu: év

en: Product
hu: Termék

en: Street address
hu: Utca

en: Complete
hu: Kész

en: Adjustment
hu: Igazítás

en: Starting from
hu: Kezdve

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Country code
hu: Országkód

en: Go back
hu: Vissza

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Adjustments
hu: Igazítások

en: Checkout settings
hu: Fizetési mód beállításai

en: Change date
hu: Dátum változtatása

en: Payment type
hu: Fizetési típus

en: Currency symbol
hu: Pénznem jele
