Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Cost
is: Kostnaður

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Date
is: Dagsetning

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Country
is: Land

en: week
is: vika

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Price
is: Verð

en: Amount
is: Upphæð

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Start date
is: Hefst þann:

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: State/Province
is: Fylki/Hérað

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: day
is: dagur

en: month
is: mánuður

en: year
is: ár

en: Product
is: Vara

en: Street address
is: Heimilisfang

en: Complete
is: Lokið

en: Country code
is: Landnúmer

en: Go back
is: Til baka

en: Currency code
is: Gjaldmiðilskóði
