Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Date
jv: Tanggal

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Country
jv: Negara

en: Created
jv: Digawé

en: Global settings
jv: Sétingan global
