Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Cost
ru: Стоимость

en: Logging
ru: Журналирование

en: Date
ru: Дата

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Country
ru: Страна

en: Schedule
ru: Расписание

en: week
ru: неделя

en: Created
ru: Создано

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Price
ru: Цена

en: Amount
ru: Сумма

en: Company
ru: Компания

en: Start date
ru: Дата начала

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: State/Province
ru: Область/Район

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Pending
ru: В ожидании

en: day
ru: день

en: month
ru: месяц

en: year
ru: год

en: Product
ru: Товар

en: Street address
ru: Адрес

en: Complete
ru: Завершён

en: Adjustment
ru: Корректировка

en: Starting from
ru: Начинается с

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Subscription
ru: Подписка

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Country code
ru: Код страны

en: Go back
ru: Назад

en: Currency code
ru: Код валюты

en: Adjustments
ru: Ценообразование

en: Checkout settings
ru: Настройки процесса оформления заказа

en: Change date
ru: Изменить дату

en: Payment type
ru: Тип платежа

en: Currency symbol
ru: Символ валюты
