Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Price
sr: Цена

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Go back
sr: Предходни корак
