Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Cost
tr: Maliyet

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Date
tr: Tarih

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Country
tr: Ülke

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: week
tr: hafta

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Price
tr: Fiyat

en: Amount
tr: Miktar

en: Company
tr: Şirket

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: State/Province
tr: İl

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Pending
tr: Bekleyen

en: day
tr: gün

en: month
tr: ay

en: year
tr: yıl

en: Product
tr: Ürün

en: Street address
tr: Adres

en: Complete
tr: Tamam

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Cancelled
tr: İptal

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Go back
tr: Geri dön

en: Currency code
tr: Döviz kodu

en: Checkout settings
tr: Kasa ayarları
