Ubercart GoCardless Client (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Logging
he: רישום ביומן

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Amount
he: כמות

en: Company
he: חברה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: day
he: יום

en: month
he: חודש

en: year
he: שנה

en: Street address
he: כתובת

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Subscription
he: מנוי

en: About
he: אודות

en: Checkout settings
he: הגדרות רכישה - checkout
