Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: day
kn: ದಿನ

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Cancelled
kn: ರದ್ದುಗೊಂಡಿದೆ

en: Go back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ ತೆರಳು
