Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cost
lt: Savikaina

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Date
lt: Data

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: week
lt: savaitė

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Company
lt: Įmonė

en: Start date
lt: Pradžios data

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Pending
lt: Laukiama

en: day
lt: diena

en: month
lt: mėnesis

en: year
lt: metai

en: Product
lt: Prekė

en: Street address
lt: Adresas

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Adjustment
lt: Koregavimas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Adjustments
lt: Koregavimai

en: Checkout settings
lt: Pirkimo nuostatos
