Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Global settings
mk: Глобални поставувања
