Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: Title
nl: Titel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Date
nl: Datum

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Price
nl: Prijs

en: Amount
nl: Bedrag

en: Company
nl: Bedrijf

en: Start date
nl: Begindatum

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Pending
nl: In afwachting

en: day
nl: dag

en: month
nl: maand

en: year
nl: jaar

en: Street address
nl: Adres

en: Complete
nl: Voltooid

en: Adjustment
nl: Aanpassing

en: Starting from
nl: Beginnend vanaf

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Country code
nl: Landcode

en: Go back
nl: Ga terug

en: Currency code
nl: Valutacode

en: Adjustments
nl: Aanpassingen

en: Checkout settings
nl: Afrekeninstellingen

en: Change date
nl: Datum wijzigen

en: Payment type
nl: Betalingstype

en: Currency symbol
nl: Valuta symbool

en: Payment ID
nl: Betalings-ID

en: No countries available.
nl: Geen landen beschikbaar.
