Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Date
sl: Datum

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Price
sl: Cena

en: Pending
sl: Čaka
