Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Date
th: วันที่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Country
th: ประเทศ

en: week
th: สัปดาห์

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Price
th: ราคา

en: Company
th: บริษัท

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Complete
th: เสร็จ

en: Change date
th: เปลี่ยนวันที่
