Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (47 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cost
uk: Вартість

en: Logging
uk: Журналювання

en: Date
uk: Дата

en: - None -
uk: - Немає -

en: Country
uk: Країна

en: Schedule
uk: Розклад

en: week
uk: тиждень

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Price
uk: Ціна

en: Amount
uk: Величина

en: Company
uk: Компанія

en: Start date
uk: Початкова дата

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: State/Province
uk: Область/Район

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Pending
uk: Очікування

en: day
uk: день

en: month
uk: місяць

en: year
uk: рік

en: Product
uk: Товар

en: Street address
uk: Вулиця

en: Complete
uk: Завершене

en: Adjustment
uk: Вирівнювання

en: Starting from
uk: Починати з

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Subscription
uk: Підписка

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Country code
uk: Код країни

en: Go back
uk: Назад

en: Currency code
uk: Код валюти

en: Adjustments
uk: Коригування

en: Checkout settings
uk: Налаштування оформлення

en: Change date
uk: Змінити дату

en: Payment type
uk: Тип платежу

en: Currency symbol
uk: Символ валюти
