Ubercart GoCardless Client (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Email
ur: ای میل
