Paylike Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Charge amount
es: Cantidad a cargar

en: Authorize amount only
es: Sólo autorizar cantidad

en: Set a reference only
es: Sólo fijar una referencia

en: Credit amount to this card
es: Cantidad de crédito de esta tarjeta

en: Capture amount to this authorization
es: Liquidar cantidad de esta autorización

en: Void authorization
es: Autorización nula

en: Charge amount to this reference
es: Cantidad a cargar a esta referencia

en: Remove reference
es: Retirar referencia

en: Credit amount to this reference
es: Cantidad de crédito a esta referencia

en: Test mode
es: Modo de Prueba
