Ubercart Paylike (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Refund
da: Refusion

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Charge amount
da: Beløb der hæves

en: Authorize amount only
da: Godkend kun beløb

en: Set a reference only
da: Angiv kun en reference

en: Credit amount to this card
da: Kreditér beløb til dette kort

en: Capture amount to this authorization
da: Træk beløb i henhold til denne tilladelse.

en: Void authorization
da: Annuller tilladelse

en: Charge amount to this reference
da: Afkræv beløb i henhold til denne reference

en: Remove reference
da: Fjern referencer

en: Credit amount to this reference
da: Kreditbeløb til denne reference

en: Test mode
da: Testtilstand
