Ubercart Paylike (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Charge amount
hu: Terhelési összeg

en: Authorize amount only
hu: Csak a mennyiség engedélyezése

en: Set a reference only
hu: Csak referencia beállítása

en: Credit amount to this card
hu: Kártya terhelési korlátja

en: Capture amount to this authorization
hu: Mennyiség rögzítése ehhez az engedélyhez

en: Void authorization
hu: Hiányos azonosítás

en: Charge amount to this reference
hu: Terhelés az alábbi közleménnyel

en: Remove reference
hu: Hivatkozás törlése

en: Credit amount to this reference
hu: Hitelösszeg ehhez a hivatkozáshoz

en: Payment failed.
hu: A fizetés sikertelen volt.
