Ubercart Paylike (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Refund
it: Rimborso

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Charge amount
it: Addebita l'importo

en: Authorize amount only
it: Autorizza solo l'importo

en: Set a reference only
it: Impostare soltanto una riferimento

en: Credit amount to this card
it: Accredita l'importo a questa carta

en: Capture amount to this authorization
it: Cattura l'importo di questa autorizzazione

en: Void authorization
it: Annulla autorizzazione

en: Charge amount to this reference
it: Addebita l'importo a questo riferimento

en: Remove reference
it: Rimuovi riferimento

en: Credit amount to this reference
it: Accredita l'importo a questo riferimento
