Ubercart Paylike (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Refund
sv: Återbetalning

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Charge amount
sv: Kostnad

en: Authorize amount only
sv: Godkänn endast belopp

en: Set a reference only
sv: Ange endast en referens

en: Credit amount to this card
sv: Kreditbeloppet för detta kort

en: Capture amount to this authorization
sv: Spara belopp för denna tillåtelse

en: Void authorization
sv: Ogiltligt tillstånd

en: Charge amount to this reference
sv: Beloppet för denna referens

en: Remove reference
sv: Ta bort referens

en: Credit amount to this reference
sv: Kreditbelopp för denna referens

en: Test mode
sv: Testläge
