Ubercart Paylike (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Refund
cs: Refundace

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Charge amount
cs: Účtovaná částka

en: Authorize amount only
cs: Schválit pouze částku

en: Set a reference only
cs: Nastavit pouze referenci

en: Credit amount to this card
cs: Výše úvěru na tuto kartu

en: Capture amount to this authorization
cs: Uchovat množství pro tuto autorizaci

en: Void authorization
cs: Neplatná autorizace

en: Charge amount to this reference
cs: Účtovat částku této referenci

en: Remove reference
cs: Smazat referenci

en: Credit amount to this reference
cs: Připsat částku této referenci
