Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu
