Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Unknown
be: Невядомы

en: Not found
be: Не знойдзена

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Danish
be: Дацкая

en: Dutch
be: Галандская

en: German
be: Нямецкая

en: Norwegian
be: Нарвежская

en: Polish
be: Польская

en: Swedish
be: Швецкая

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
be: Ваша версія PHP занадта старая. Drupal патрабуе мінімум PHP %version.
